Henüz hesabınız yok mu? Kayıt Ol

Hakkımızda
...

PRODYNA Teknolojideki değişimleri takip ederek Bilişim ve Mühendislik alanındaki hizmetlerini en iyi şekilde sunmak amacıyla kurulmuştur.Bilişim departmanımızda Yazılım geliştirme, Web Tasarım, Grafik ve Logo Tasarımı Satışı ve Teknik Destek hizmetini vermekteyiz. kullanıcı ve proje odaklı çalışma prensibini benimseyerek kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerini teknik anlamda en iyi karşılayacak şekilde projeler üretir, projelerinin temelini; kullanıcı memnuniyeti ve kaliteye odaklamayı tercih eder. Amacımız, bilişim sektöründe hizmet sağlayarak teknolojiyi kullanıcılar açısından uygulanabilir, ekonomik ve karlı hale getirmektir. Prodyna teknik ekibi 2005 yılından bu güne kadar yazılım sektöründe etkin özellikle kurumsalık adına firmaların kullanmış oldukları Ön muhasebe Programlarını geliştimeyi hedeflemiştir.

MİSYONUMUZ

Sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik uygulamalar geliştirerek, kurumlara ve bireylere yönelik özel çalışma planı yaparak, yazılım dünyasının önde gelen kuruluşlarından biri olmak en önemli hedefimizdir.


VİZYONUMUZ

Geçmişten gelen birikimleriyle toplam kalite anlayışına uygun olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutup sürekli gelişerek yarattığımız farklılıklarla yurtiçinde ve yurtdışında yazılımın öncüsü olmak. DEĞERLERİMİZ Müşteri memnuniyeti Kaliteli yazılımlar üretmek Satış sonrası tam destek Etkili iletişim kurabilme Öğrenmeye ve gelişmeye açıklık Problem çözme .
© 2020 Metronic